Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Alketa Vejsiu"

Starton “Dance With Me 3”. Zbulohen konkurrentët dhe data e fillimit

    Starton “Dance With Me 3”. Zbulohen konkurrentët dhe data e fillimit

  Pas një pushimi prej disa muajsh, spektakli “Dance With Me” është gati të ndezë motorët edhe për një sezon tjetër. Këtë e ka bërë të ditur vetë moderatorja e

Lexo me Shume