Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Alicia Keys"

Kritikohet Alicia Keys për mosvendosjen e “make up”-it në VMA

    Kritikohet Alicia Keys për mosvendosjen e “make up”-it në VMA

Paçka se Alicia Keys nuk ishte nominuar në një nga kategoritë e MTV Video Music Awards për këtë vit, ajo ishte në qendër të vëmendjes. Ndryshe nga Beyonce, Britney Spears

Lexo me Shume

(Video) 23 mënyrat në të cilat mund t’ju vrasin nëse jeni me ngjyrë në Amerikë

    (Video) 23 mënyrat në të cilat mund t’ju vrasin nëse jeni me ngjyrë në Amerikë

Ky është titulli i një videoje sensibilizuese të Mic. në bashkëpunim me Alicia Keys dhe lëvizjen “We Are Here” në kuadër të #BlackLivesMatter. Beyonce, Rihanna, Bono, Jennifer Hudson, Pink, Adam

Lexo me Shume

Alicia Keys në UEFA Champions League, sukses apo dështim?

Alicia Keys në UEFA Champions League, sukses apo dështim?

“San Siro” priti mbrëmjen e kaluar jo vetëm dy skuadrat madrilene, Real Madrid dhe Atletico Madrid, por edhe  Alicia Keys. Keys u ngjit në skenë për të hapur finalen e

Lexo me Shume

Ja cila këngëtare do të performojë në finalen e “Champions League”

    Ja cila këngëtare do të performojë në finalen e “Champions League”

Këngëtarja Alicia Keys do të debutojë këngë nga albumi i saj i ri muzikor në ceremoninë e hapjes së finales së Champions League në Itali, që do të zhvillohet muajin

Lexo me Shume

Miley Cyrus dhe Alicia Keys bëhen bashkë

    Miley Cyrus dhe Alicia Keys bëhen bashkë

Televizioni NBC konfirmoi se Miley Cyrus dhe Alicia Keys do të jenë bashkë me Adam Levine dhe Blake Shelton pjesë e jurisë së “The Voice” për sezonin të njëmbëdhjetë. Lajmi

Lexo me Shume