Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Alexis Sanchez"

(Video) Marrëdhënia e çuditshme e Alexis Sanchez me qentë e tij “shokon” fansat

    (Video) Marrëdhënia e çuditshme e Alexis Sanchez me qentë e tij “shokon” fansat

Historia e dashurisë së futbollistit të Arsenalit, Alexis Sanchez, me dy qentë e tij, duket se po bën xhiron e internetit. Në videon e fundit të hedhur në profilin e

Lexo me Shume