Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "album"

Një “shampanjë” nga Beyonce dhe Jay Z

Një “shampanjë” nga Beyonce dhe Jay Z

Edhe pse kanë kaluar vetëm 4 muaj nga publikimi i “Lemonade”, Beyonce nuk di të “frenojë”. Burime pranë artistes deklarojnë se albumi i përbashkët Beyonce-Jay Z është gati për publikim

Lexo me Shume

Ermal Meta: “Nuk jam në nivelin e të mëdhenjve të muzikës, edhe pse kam shkruar muzikë për ta”

    Ermal Meta: “Nuk jam në nivelin e të mëdhenjve të muzikës, edhe pse kam shkruar muzikë për ta”

Ai është një ndër kompozitorët më të vlerësuar dhe të suksesshëm të momentit në Itali. Ka shkruar këngë të shndërruara menjëherë në hite për këngëtarë si Emma Marrone, Francesko Renga

Lexo me Shume