Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Albërie Hadërgjonaj"

Veseli i BB: Vetëm kjo femër më sjell me qejf në Tiranë!

    Veseli i BB: Vetëm kjo femër më sjell me qejf në Tiranë!

Ka ngjallur kuriozitet një foto e postuar në profilin e tij në Facebook nga ish-banori i “Big Brother”, Vesel Kurtishaj. Kosovari simpatik, në shoqërinë e disa personave (mes tyre edhe

Lexo me Shume

Albërie Hadërgjonaj: Falë ish-bashkëshortit jam kjo që jam sot

    Albërie Hadërgjonaj: Falë ish-bashkëshortit jam kjo që jam sot

“E kam dashur dhe e dua ish-bashkëshortin, por u lodha me të sepse ishte problematik. Ai e di! Falë tij jam kjo që jam sot, edhe pse kam punuar shumë

Lexo me Shume

Anxhelina dhe Oni sërish bashkë?

    Anxhelina dhe Oni sërish bashkë?

Shpesh ndodh që informacionet rreth personazheve të showbiz-it të mos merren drejtpërdrejt nga personat, por nga postimet në rrjetet sociale. A janë këto postime sinjale që u jepen ndjekësve për

Lexo me Shume

Dedikimi i dashurisë që Albëria i bën Veselit!

    Dedikimi i dashurisë që Albëria i bën Veselit!

Duket se eksperienca që kanë kaluar bashkë në konkursin “Dance With Me” i ka lënë jo pak mbresa këngëtares Albërie Hadërgjonaj, e cila nëpërmjet një postimi në profilin e saj

Lexo me Shume