Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Albana Osmani"

(Video) Babai i Albana Osmanit ka një dëshirë të çuditshme

    (Video) Babai i Albana Osmanit ka një dëshirë të çuditshme

Babai i moderatores, Albana Osmani, duket se vazhdimisht shpreh një dëshirë lidhur me të bijën. Përmes një videoje të postuar në rrjetet sociale, shkëputur nga biseda plot humor me të

Lexo me Shume

Albana Osmani kthen gjithçka në art

    Albana Osmani kthen gjithçka në art

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Dalja e moderatores Albana Osmani në tapetin e kuq të “Top Music Awards” u komentua nga mediat online për shkak të

Lexo me Shume

Shikoni çfarë ndryshimi ka bërë Albana Osmani!

Shikoni çfarë ndryshimi ka bërë Albana Osmani!

Personazhet e ekranit janë gjithmonë në procesin e ndryshimit dhe sjelljes së risive në veshje apo në paraqitje. E fundit që ka ndryshuar një detaj, jo pak të rëndësishëm, në

Lexo me Shume

Irina Shayk këndon shqip!

Irina Shayk këndon shqip!

“Snapchat” dhe opsionet e tij komike për përdoruesit s’mund të rrinin pa prekur edhe moderatoren simpatike Albana Osmani. Pas vendosjes së ‘maskës’ së qenit, të maces, të lepurushit apo të

Lexo me Shume

Reagimi i Albana Osmanit pas ironizimit në Instagram

Reagimi i Albana Osmanit pas ironizimit në Instagram

Para disa ditësh, një faqe satirike në Instagram publikoi një video të Albana Osmanit teksa performonte në “Top fest”. Sigurisht, Albana nuk ishte në formën e saj më të mirë,

Lexo me Shume

Iva Tiço “shfryhet” në Instagram-in e Albana Osmanit

Iva Tiço “shfryhet” në Instagram-in e Albana Osmanit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Një “përplasje” ka ndodhur ditën e sotme në Instagram mes Iva Tiços dhe Albana Osmanit rreth bllokimit të bulevardeve kryesore të

Lexo me Shume