Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Alban Skenderaj"

Alban Skënderaj, një dedikim special për vajzën Ameli

    Alban Skënderaj, një dedikim special për vajzën Ameli

“Dhe kur dielli perëndon, ti vazhdon ndriçon netët e mia!” Këtë frazë shkruan këngëtari Alban Skënderaj në profilin e tij në Instagram, por ndryshe nga ç’jemi mësuar ta dëgjojmë gjithnjë,

Lexo me Shume

Alban Skënderaj tregon kush është engjëlli i tij

    Alban Skënderaj tregon kush është engjëlli i tij

Pas këngës të fundit “Duart lart” që arriti një numër të lartë klikimesh, Alban Skënderaj ka sjellë një tjetër këngë. Ajo  titullohet “Engjëll” dhe është një tjetër këngë dashurie që

Lexo me Shume

Së shpejti vjen “Engjëlli” i Alban Skënderajt

    Së shpejti vjen “Engjëlli” i Alban Skënderajt

Rreth një orë më parë, këngëtari Alban Skënderaj ka njoftuar në rrjetet sociale se një këngë e re është duke u realizuar. Përmes disa vargjeve të bëra publike për fansat

Lexo me Shume

Alban Skënderaj i bën një dedikim special, vëllai i përgjigjet kështu…

    Alban Skënderaj i bën një dedikim special,  vëllai i përgjigjet kështu…

Data e sotme është një datë “e rrethuar me të kuqe” në kalendarin e Alban Skënderajt dhe kjo kuptohet lehtë në postimin e fundit të këngëtarit 34 vjeçar në rrjetet

Lexo me Shume

Për çfarë ka nevojë Alban Skënderaj?

    Për çfarë ka nevojë Alban Skënderaj?

Alban Skënderaj i ka kënduar dashurisë për vite me radhë. Pak kohë më parë ai publikoi klipin “Unë dhe ti”,  me të cilin pati shumë sukses  dhe arriti një numër të

Lexo me Shume

Alban Skënderaj bashkon sërish forcat me një reper

    Alban Skënderaj bashkon sërish forcat me një reper

Këngëtari i shumëpëlqyer Alban Skënderaj po përgatitet të lançojë këngën e tij më të re. Pas suksesit të arritur me këngën “Unë dhe ti”, vetëm 2 muaj nga data e

Lexo me Shume

Kur artistët i bashkon ndjenja, lindin hitet!

    Kur artistët  i bashkon ndjenja, lindin hitet!

Përveç muzikës këta persona i ka lidhur një marrëdhënie e fortë njerëzore. Ndoshta nuk i ka bërë vetëm dashuria për muzikën këngët e tyre hite sa i ka bërë ndjenja

Lexo me Shume

Miriam Cani “prezanton” Amelinë

Miriam Cani “prezanton” Amelinë

Ditën e sotme, Miriam Cani u ka bërë një dhuratë të bukur të gjithë ndjekësve të saj në Instagram, duke publikuar foton e vajzës së saj, Ameli. Fotoja është e

Lexo me Shume

(Video ekskluzive) ”Tingujt e ditarit tim” i Alban Skënderajt, sukses në SHBA

  (Video ekskluzive) ”Tingujt e ditarit tim” i Alban Skënderajt, sukses në SHBA

Duke filluar prej datës 1 prill, këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka nisur një tur koncertesh në SHBA. “Tingujt e

Lexo me Shume