Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Alban Ramosaj"

Ja cili është këngëtari shqiptar me të cilin nuk do të bashkëpunonte kurrë Blero

    Ja cili është këngëtari shqiptar me të cilin nuk do të bashkëpunonte kurrë Blero

Këngëtari i shumëpëlqyer nga të rinjtë – Blero, ka qenë i ftuar pak ditë më parë në emisionin “Elite Zone’ të bukuroshes kosovare Elita Rudi! Përveç pyetjeve që lidhen me

Lexo me Shume