Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Alba Balla"

Dhuna policore te liqeni, reagon “supermotra” e deputetit Balla

    Dhuna policore te liqeni, reagon “supermotra” e deputetit Balla

Motra e deputetit Taulant Balla ka reaguar në rrjetin social “Facebook” lidhur me dhunën policore që ndodhi te liqeni ku protestohej kundër ndërtimit të parkut të lojërave. “E di që

Lexo me Shume