Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Alarm"

Gjermani, mesazhe kërcënuese disa shkollave. Policia nis hetimin

    Gjermani, mesazhe kërcënuese disa shkollave. Policia nis hetimin

Nëntë shkolla në qytetin e Leipzig-ut në Gjermaninë Lindore kanë marrë mesazhe kërcënuese. Një zëdhënëse e policisë vendase bën të ditur se shkollat kanë marrë mesazhe të dhunshme mëngjesin e

Lexo me Shume

Alarm për bombë, evakuohen disa terminale të aeroportit të Frankfurtit

Alarm për bombë, evakuohen disa terminale të aeroportit të Frankfurtit

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Policia ka evakuuar disa terminale në aeroportin e Frankfurtit në Gjermani pas alarmit për bombë. Burime të aeroportit shprehen se gjithçka

Lexo me Shume

Milano – Alarmi për bombë, i rremë! Ishte vetëm një bateri…

    Milano – Alarmi për bombë, i rremë! Ishte vetëm një bateri…

Bie poshtë pista e bombës në stacionin qendror të metrosë së Milanos. Pakoja e dyshimtë rezultoi të kishte thjesht një bateri me disa qarqe elektrike, që për më shumë se

Lexo me Shume

Euro 2016 – Alarm për bombë në Lille, para ndeshjes Itali-Irlandë

    Euro 2016 – Alarm për bombë në Lille, para ndeshjes Itali-Irlandë

Momente frike në Lille, në qytetin ku sonte në mbrëmje do të luhet ndeshja Itali-Irlandë e grupit E të Euro 2016. Disa orë para fillimit të lojës, policia ka evakuuar

Lexo me Shume

Durrës, dy anije peshkimi kanë humbur kontaktin prej së martës. Nisin kërkimet

    Durrës, dy anije peshkimi kanë humbur kontaktin prej së martës. Nisin kërkimet

Një alarm SOS është dhënë nga autoritetet portuale të Durrësit, për shkak të humbjes së kontaktit me dy anije peshkimi. Mësohet se anijet kanë humbur kontaktin prej ditës së djeshme

Lexo me Shume

Alarm për bombë në Bruksel, kamikazi lëvizte me eksploziv në trup

    Alarm për bombë në Bruksel, kamikazi lëvizte me eksploziv në trup

Një kërcënim terrorist është shënuar gjatë kësaj të martë në Bruksel, rreth orës 05:30 me orën lokale. Shërbimet emergjente kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë kryer evakuimin e zonës,

Lexo me Shume

(VIDEO/FOTO) Një objekt i dyshimtë në kryeqytet, alarmi për bombë rezulton fals

    (VIDEO/FOTO) Një objekt i dyshimtë në kryeqytet, alarmi për bombë rezulton fals

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Një alarm për bombë që u raportua pas mesnate në afërsi të Postës Shqiptare Nr. 8 në kryeqytet, vuri në lëvizje

Lexo me Shume

Shtyhet ndeshja Manchester United-Bournemouth, shkak një alarm për bombë

    Shtyhet ndeshja Manchester United-Bournemouth, shkak një alarm për bombë

20,000 persona u nxorrën jashtë nga stadiumi kur në orën 16:00 të ditës së sotme do të luhej ndeshja e Premier League midis Manchester United dhe Bournemouth në “Old Trafford”.

Lexo me Shume

Suedia në panik, alarm për bombë në aeroport

  Suedia në panik, alarm për bombë në aeroport

Policia vendase dhe media lokale suedeze kanë raportuar se dy çanta të dyshimta ndodhen në aeroportin “Landvetter”. Pas këtij alarmi

Lexo me Shume

Pako e dyshimtë në Capitol Hill, mbyllet Shtëpia e Bardhë

  Pako e dyshimtë në Capitol Hill, mbyllet Shtëpia e Bardhë

Shtëpia e Bardhë është mbyllur sërish për shkak të një pakoje të dyshimtë që është gjetur në Capitol Hill. Një

Lexo me Shume

Izraeli në alarm nga sulmet e luftëtarëve të Shtetit Islamik

  Izraeli në alarm nga sulmet e luftëtarëve të Shtetit Islamik

Izraeli dhe Egjipti kanë përforcuar masat e sigurisë dhe kanë shtuar në numër policinë së bashku me ushtrinë e vendeve

Lexo me Shume

Alarm për bombë në aeroportin e Fiumiçinos, rezulton fals

  Alarm për bombë në aeroportin e Fiumiçinos, rezulton fals

Një alarm për bombë në aeroportin e Fiumiçinos në Romë ka vënë në lëvizje policinë vendase. Mediat italiane raportojnë se menjëherë

Lexo me Shume