Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "aktore"

Ndahet nga jeta aktorja Melpomeni Çobani, njëra ndër themelueset e Estradës së Tiranës

    Ndahet nga jeta aktorja Melpomeni Çobani, njëra ndër themelueset e Estradës së Tiranës

Aktorja e Estradës së Tiranës, Melpomeni Çobani, ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare. Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e saj. Mësohet se homazhet në nderim të aktores do

Lexo me Shume

Margot Robbie dhe misteri: 25 apo 30?

    Margot Robbie dhe misteri: 25 apo 30?

Shpesh mosha e aktoreve të njohura bëhet tema më e rëndësishme e bisedave. Kështu është edhe me aktoren e “Wolf of Wall Street”, Margot Robbie. “25 apo 30?”- kjo ishte

Lexo me Shume

Anne Hathaway, Julie Andrews dhe Garry Marshall bëhen gati për “Ditari i Princeshës 3”?

    Anne Hathaway, Julie Andrews dhe Garry Marshall bëhen gati për “Ditari i Princeshës 3”?

Vetëm muajin e kaluar, Garry Marshall deklaroi se ai dhe Anne Hathaway kanë në plan të ndërmarrin iniciativën e vazhdimit të filmit “Ditari i Princeshës”, sepse ky film ishte dhe

Lexo me Shume

15 aktorët që tejkaluan limitet për rolet e tyre

    15 aktorët që tejkaluan limitet për rolet e tyre

1. Natalie Portman në rolin e Ninës, në filmin “Black Swan” ◄ Back Next ► Picture 1 of 15 Portman është trajnuar me krijuesen e e teatrit të baletit të

Lexo me Shume

Xhemi Shehu, një aktore e re në horizont

    Xhemi Shehu, një aktore e re në horizont

Kjo është java e tretë e sezonit të ri të “Portokalli”, i cili shfaqet çdo të diel në ekranin e Top Channel. Ky sezon i ri ka nisur me personazhe

Lexo me Shume