Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "aktor"

Florjan Binaj: E di që shumë do të mërziten, por ata që i këndojnë vetes janë fiks si kjo foto

    Florjan Binaj: E di që shumë do të mërziten, por ata që i këndojnë vetes janë fiks si kjo foto

Përpos postimeve plot humor apo gjatë aktiviteteve të tij, Florjan Binaj, aktori i njohur i “Portokalli”-së nuk ngurron të shprehë hapur mendimet lidhur me fenomene të ndryshme sociale. Ai ka

Lexo me Shume

Jason Statham dhe Rosie Huntington, më të lumtur se kurrë pranë njëri-tjetrit

Jason Statham dhe Rosie Huntington, më të lumtur se kurrë pranë njëri-tjetrit

Edhe pse kanë kaluar vetëm 6 muaj që nga fejesa e aktorit Jason Statham me modelen dhe aktoren Rosie Huntington-Whiteley, ata të dy janë parë mbrëmjen e kaluar nën shoqërinë

Lexo me Shume

(Video) E tmerron duke e rrëmbyer, pastaj i propozon për martesë

(Video) E tmerron duke e rrëmbyer, pastaj i propozon për martesë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Një grua mendoi se po grabitej nga një bandë në Lousville, kur në fakt i dashuri i saj e kishte planifikuar

Lexo me Shume