Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Aktivitet"

Lidhja Rinore Ambientaliste zhvillon aktivitetin e parë kombëtar: Qeveria aktuale të pranojë dështimin

Lidhja Rinore Ambientaliste zhvillon aktivitetin e parë kombëtar: Qeveria aktuale të pranojë dështimin

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Partia Agrare Ambientaliste ka zhvilluar ditën e sotme aktivitetin e parë kombëtar për rininë me temë “ Rinia, periudha e vlerave

Lexo me Shume

25-vjetori i parlamentit pluralist, Meta: Kuvendi, me një rol madhor në proceset transformuese

    25-vjetori i parlamentit pluralist, Meta: Kuvendi, me një rol madhor në proceset transformuese

Në aktivitetin e zhvilluar me rastin e 25-vjetorit të parlamentit pluralist demokratik, Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta, theksoi rolin e Kuvendit në proceset transformuese të vendit. Ai foli

Lexo me Shume