Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Aktiviste"

Tension në rrugën e plazhit në Durrës, 300 aktivistë të AK-së hedhin bomba tymuese

    Tension në rrugën e plazhit në Durrës, 300 aktivistë të AK-së hedhin bomba tymuese

Treqind aktivistë të Aleancës Kuq e Zi kanë bllokuar rrugën e plazhit në Durrës dhe në shenjë proteste kanë hedhur bomba tymuese, si dhe kanë prishur rrethimin në këtë zonë.

Lexo me Shume