Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "aksion policor"

Aksion policor në lokalet e natës në Durrës, shoqërohen 14 persona

    Aksion policor në lokalet e natës në Durrës, shoqërohen 14 persona

Policia e Durrësit ka kryer kontrolle në gjashtë lokale nate në qytetin e Durrësit, me qëllim rritjen e parametrave të sigurisë, në të cilat janë sekuestruar disa doza lëndë narkotike,

Lexo me Shume