Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "aksidenti"

Humbi jetën në krye të detyrës, sot ceremonia e lamtumirës për policin Ervin Haxhiu

    Humbi jetën në krye të detyrës, sot ceremonia e lamtumirës për policin Ervin Haxhiu

Nga Anduena Llabani Ervin Haxhiu është punonjësi i policisë që  humbi jetën mbrëmjen e djeshme si pasojë e aksidentit të ndodhur në Kamëz, ku  një mjet “Lexus”, që drejtohej nga

Lexo me Shume

Aksidenti në Velipojë, policia: Segmenti rrugor s’ka sinjalistikën e nevojshme. 2 nga viktimat do martoheshin më 14 gusht

    Aksidenti në Velipojë, policia: Segmenti rrugor s’ka sinjalistikën e nevojshme. 2 nga viktimat do martoheshin më 14 gusht

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i rëndë, shënuar ditën e sotme në Velipojë, ku një makinë me katër persona u rrëzua në kanalin e Hidrovorit në 3 metra

Lexo me Shume

Velipojë, policia: Humbja e kontrollit, shkak i aksidentit

    Velipojë, policia: Humbja e kontrollit, shkak i aksidentit

Policia ka bërë me dije informacionin zyrtar lidhur me shkaqet e aksidentit të shënuar ditën e sotme në Velipojë. Nga hetimet e deritanishme, mësohet se shkak i aksidentit është humbja

Lexo me Shume

Aksidenti i Ermal Mamaqit, reagon Policia e Kosovës: Nuk ishte shkak mungesa e sinjalistikës

    Aksidenti i Ermal Mamaqit, reagon Policia e Kosovës: Nuk ishte shkak mungesa e sinjalistikës

Një ditë pas lajmit se këngëtari dhe moderatori Ermal Mamaqi ishte aksidentuar në aksin Ferizaj-Shkup, ku sipas tij shkak ishte bërë mungesa e sinjalistikës rrugore, ka reaguar Policia e Kosovës.

Lexo me Shume