Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "aksidente rrugore"

“Tony Montana”-t tanë që s’ua bën syri tërr

    “Tony Montana”-t tanë që s’ua bën syri tërr

Të rinj të përkëdhelur nga jeta, që s’e dinë vërtet ç’do të thotë të jetosh! E gjithë jeta e tyre përshkohet nga luksi, adrenalina që të fal shpejtësia, xhepi i

Lexo me Shume

Aksident në Fushë-Krujë – Milot, djali i kryebashkiakut të Laçit përplas furgonin e policisë

    Aksident në Fushë-Krujë – Milot, djali i kryebashkiakut të Laçit përplas furgonin e policisë

Pas aksidentit të shënuar ditën e djeshme në Korçë, ku humbën jetën dy gardianë që ndodheshin në njërin prej mjeteve të përfshira në aksident, një tjetër aksident rrugor ka ndodhur

Lexo me Shume

Aksident në aksin Tiranë-Peshkopi, 7 të plagosur

    Aksident në aksin Tiranë-Peshkopi, 7 të plagosur

Një aksident i rëndë rrugor është shënuar pasditen e sotme në aksin Tiranë-Peshkopi. Mësohet se si pasojë e përplasjes së një autobusi me një tjetër automjet kanë mbetur të plagosur

Lexo me Shume

Aksidentet rrugore, INSTAT: Rritje dramatike, më shumë femra të plagosura

    Aksidentet rrugore, INSTAT: Rritje dramatike, më shumë femra të plagosura

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Nga një raport i INSTAT për aksidentet rrugore gjatë tre mujorit të parë të vitit mësohet se numri i tyre ka arritur

Lexo me Shume