Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Aksidentale"

Roskovec, 7-vjeçari vret aksidentalisht të atin

    Roskovec, 7-vjeçari vret aksidentalisht të atin

  Një shtetas 35-vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e të shtënës me armë zjarri nga një 7-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vlosh të Roskovecit, në kohën kur Karafil

Lexo me Shume