Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Aksident"

Ergi, na le… pa frymë!

    Ergi, na le… pa frymë!

Nga Suada Daci Na ndodh shpesh edhe ne gazetarëve të afeksionohemi dhe të krijojmë marrëdhënie të afërta me personazhet publike. Me Ergin ishte ndryshe, ishte një shkodran i ftohtë, i

Lexo me Shume

Aksidentoi katër persona, djali i kryebashkiakut të Kurbinit i fiksuar pas luksit

    Aksidentoi katër persona, djali i kryebashkiakut të Kurbinit i fiksuar pas luksit

Kevi Bardhi, djali i kryetarit të Bashkisë Kurbin, i cili akuzohet se ka aksidentuar katër persona për shkak të shpejtësisë të lartë me të cilën udhëtonte, është një tjetër i

Lexo me Shume

Aksidenti në Korçë, arrestohen dy shoferët që shkaktuan vdekjen e gardianëve

    Aksidenti në Korçë, arrestohen dy shoferët që shkaktuan vdekjen e gardianëve

Pas aksidentit të ndodhur një ditë më parë në kryqëzimin e fshatit Plasë të Korçës, ku humbën jetën dy punonjës policie dhe u plagosën dy të tjerë, është kryer arrestimi

Lexo me Shume

Aksidenti tek mbikalimi i Sukthit, 4 viktimat pa rrip sigurimi, autori i ndaluar 22 herë

    Aksidenti tek mbikalimi i Sukthit, 4 viktimat pa rrip sigurimi, autori i ndaluar 22 herë

Mbrëmjen e sotme, “Opinion” ka sjellë në vëmendje aksidentin e pak ditëve më parë të shënuar në mbikalimin e Sukthit, ku mbetën të vdekur katër persona. Gazetarja Klodiana Haxhia ka

Lexo me Shume

Aksidenti me katër viktima në Sukth, “Tony Montana” shfaqej i rrethuar nga luksi

    Aksidenti me katër viktima në Sukth, “Tony Montana” shfaqej i rrethuar nga luksi

Detaje të reja vijojnë të bëhen të ditura lidhur me shkaktarin e aksidentit të rëndë shënuar pak ditë më parë në afërsi të mbikalimit në Sukth, ku mbetën të vdekur

Lexo me Shume

Aksidenti me 4 viktima, 36-vjeçari udhëtonte në kundërvajtje me mbi 150 km/orë

    Aksidenti me 4 viktima, 36-vjeçari udhëtonte në kundërvajtje me mbi 150 km/orë

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i shënuar orët e para të mëngjesit pranë mbikalimit të Sukthit, ku mbetën të vdekur katër të rinj. Burime të policisë bëjnë me

Lexo me Shume

Aksident i rëndë në Sukth, humbin jetën katër të rinj

    Aksident i rëndë në Sukth, humbin jetën katër të rinj

  Një aksident tragjik është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në autostradën Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit të Sukthit. Si pasojë, kanë mbetur të vdekur katër të rinj.

Lexo me Shume

Ndërroi jetë bashkë me të ëmën, familjarët dhurojnë organet e 13-vjeçarit shqiptar

    Ndërroi jetë bashkë me të ëmën, familjarët dhurojnë organet e 13-vjeçarit shqiptar

Dejvis Alla, 13 vjeç, ndërroi jetë në një aksident të shënuar në Ferrara, Itali. Së bashku me të, humbi jetën edhe e ëma, Blerina Alla. Pak ditë pas aksidentit, familjarët

Lexo me Shume

Itali, gjyshi shqiptar vdes në aksident, por i shpëton jetën mbesës

  Itali, gjyshi shqiptar vdes në aksident, por i shpëton jetën mbesës

Një aksident tragjik ka ndodhur në Itali, ku ka mbetur i vdekur një shtetas shqiptar. Aksidenti është shënuar mbrëmjen e

Lexo me Shume

Aksident rrugor, plagoset një tjetër punonjës policie

  Aksident rrugor, plagoset një tjetër punonjës policie

Një tjetër punonjës policie ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti të shënuar në Mullet, ku dy mjete

Lexo me Shume

Aksidentoi policët, prokuroria kërkon “arrest me burg” për djalin e ish-deputetit

  Aksidentoi policët, prokuroria kërkon “arrest me burg” për djalin e ish-deputetit

Në dosjen hetimore që prokuroria ka dorëzuar sot në gjykatë, mësohet se ka kërkuar “arrest me burg” për djalin e

Lexo me Shume

Aksident rrugor në Tiranë-Durrës, ndërron jetë 20-vjeçarja

  Aksident rrugor në Tiranë-Durrës, ndërron jetë 20-vjeçarja

Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar në autostradën Tiranë-Durrës, ku për pasojë ka ndërruar jetë një shtetase 20-vjeçare me

Lexo me Shume

Aksident tek “Uji i Ftohtë”, 28 të plagosur, ndër ta 1 fëmijë

  Aksident tek “Uji i Ftohtë”, 28 të plagosur, ndër ta 1 fëmijë

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë, ku një autobus i linjës Athinë-Tiranë me 41 pasagjerë,

Lexo me Shume

Aksident në Itali, humb jetën 17-vjeçari shqiptar

  Aksident në Itali, humb jetën 17-vjeçari shqiptar

Një 17-vjeçar shqiptar ka humbur jetën, pasi nuk u mbijetoi dot plagëve të marra si pasojë e një aksidenti të

Lexo me Shume

Aksidentohet furgoni me turistë, një fëmijë në gjendje të rëndë

  Aksidentohet furgoni me turistë, një fëmijë në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në hyrje të qytetit të Tepelenës.

Lexo me Shume

Horror në Londër, treni i pret kokën një djali

  Horror në Londër, treni i pret kokën një djali

Një aksident i frikshëm është shënuar ditën e djeshme në Londër. Një 20-vjeçar që ishte duke udhëtuar me trenin e

Lexo me Shume

Humbi jetën në Velipojë, ja ç’postoi për herë të fundit italiani

  Humbi jetën në Velipojë, ja ç’postoi për herë të fundit italiani

Italiani 25-vjeçar Giorgio De Serio është njëri prej viktimave të aksidentit të rëndë të ndodhur dje në Velipojë. Ai humbi

Lexo me Shume

Aksidenti në Velipojë, ja shqiptari që humbi jetën

  Aksidenti në Velipojë, ja shqiptari që humbi jetën

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e katër personave, u shënua një ditë më parë në Velipojë. Ndër viktimat

Lexo me Shume

Aksident në Velipojë, vdesin dy shqiptarë dhe dy italianë

  Aksident në Velipojë, vdesin dy shqiptarë dhe dy italianë

Një aksident tragjik është shënuar mëngjesin e sotëm në Velipojë, ku katër persona kanë humbur jetën. Burime të policisë kanë

Lexo me Shume

Ermal Mamaqi: Akoma nuk ndriçohet ai rrethrrotullim. Edhe sa duhet të vdesin?

  Ermal Mamaqi: Akoma nuk ndriçohet ai rrethrrotullim. Edhe sa duhet të vdesin?

  Ermal Mamaqi i rikthehet aksidentit të rëndë që pësoi pak javë më parë, rast për të cilin u shpreh

Lexo me Shume

Të plagosurit e aksidentit në Gjirokastër transportohen në Spitalin e Traumës. Identifikohen viktimat

  Të plagosurit e aksidentit në Gjirokastër transportohen në Spitalin e Traumës. Identifikohen viktimat

Tre prej personave që kanë mbetur të plagosur në aksidentin që ndodhi sot në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë janë transportuar në Spitalin

Lexo me Shume