Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "AK"

AK çel fushatën për “shtet me duar të pastra”, Spahiu – Ramës: Fatkeqësi je ti, jo Trump-i!

    AK çel fushatën për “shtet me duar të pastra”, Spahiu – Ramës: Fatkeqësi je ti, jo Trump-i!

Aleanca Kuqezi çeli ditën e sotme fushatën për “shtet me duar të pastra”, së cilës iu bashkuan 200 juristë. Në fjalën e tij, kreu i AK-së, Kreshnik Spahiu, sulmoi Ramën

Lexo me Shume

Tension në rrugën e plazhit në Durrës, 300 aktivistë të AK-së hedhin bomba tymuese

    Tension në rrugën e plazhit në Durrës, 300 aktivistë të AK-së hedhin bomba tymuese

Treqind aktivistë të Aleancës Kuq e Zi kanë bllokuar rrugën e plazhit në Durrës dhe në shenjë proteste kanë hedhur bomba tymuese, si dhe kanë prishur rrethimin në këtë zonë.

Lexo me Shume