Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ajo"

Si e ndryshoi “Ajo” Brunon?

Si e ndryshoi “Ajo” Brunon?

Kënga e re e Brunos “Ajo” ka bërë shumë bujë.  Kudo flitet për “Atë”. Kush ishte “Ajo”? Cfarë i bëri “Ajo” Brunos? Pse “Ajo”? Këto ishin disa pyetje që bën kurioz fansat

Lexo me Shume

Më në fund! Bruno zbulon “Atë”…

    Më në fund! Bruno zbulon “Atë”…

Pritjes për të dëgjuar këngën më të re të Brunos mesa duket i ka ardhur fundi. Ditën e sotme, këngëtari ka publikuar këngën e tij më të fundit të titulluar

Lexo me Shume