Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Agon Amiga"

Agon Amiga publikon klipin erotik. Dedikim për ish-gruan?

Agon Amiga publikon klipin erotik. Dedikim për ish-gruan?

Ashtu siç edhe pati lajmëruar, pak ditë më parë anëtari i “Babastars”, Agon Amiga, ka publikuar klipin e tij më të fundit, të titulluar “Qyqek”. Videoja është publikuar në kanalin

Lexo me Shume