Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Agjenci udhetimi"

Heroina në portin e Durrësit, arrestohet punonjësi i agjencisë së udhëtimit

    Heroina në portin e Durrësit, arrestohet punonjësi i agjencisë së udhëtimit

Policia e Durrësit ka zbardhur rastin e fundit të sasisë së drogës të sekuestruar në portin e qytetit. Bëhet fjalë për sekuestrimin e 5.5 kg heroinë që u gjet dhe

Lexo me Shume