Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Afgane"

Papa do kthehet në Itali së bashku me 12 refugjatë

    Papa do kthehet në Itali së bashku me 12 refugjatë

Sipas televizionit shtetëror grek, Papa Françesku do të kthehet në Romë bashkë me 12 refugjatë, ndër ta sirianë dhe afganë, si për t’i dhënë mesazhin e tij Europës. Sipas mediave

Lexo me Shume