Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "afgan"

Zhduket 15-vjeçari, familja: E rrëmbeu një afgan

    Zhduket 15-vjeçari, familja: E rrëmbeu një afgan

Një i ri nga Dobërçani i Kosovës rezulton i zhdukur prej dy javës. Prindërit e tij kanë shprehur për “Zëri”-n dyshimet se i biri Liridon Kallaba është rrëmbyer nga një

Lexo me Shume