Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Adriano"

Ish-interisti Adriano: Në Itali janë thënë shumë gënjeshtra për mua

    Ish-interisti Adriano: Në Itali janë thënë shumë gënjeshtra për mua

Ju kujtohet Adriano, njëri prej sulmuesve më të talentuar e më premtues të Interit vite më parë? I konsideruar tashmë nga të gjithë si një “dështim i hidhur” për atë

Lexo me Shume