Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Adriano Galliani"

Merkato – Milan blen paraguajanin Gustavo Gomez

    Merkato – Milan blen paraguajanin Gustavo Gomez

“Ndihem i lumtur që vij këtu, por do të flas më vonë!” Këto kanë qenë fjalët e para të mbrojtësit më të ri të skuadrës së Milan-it, i cili ka

Lexo me Shume

Merkato – Talenti Marko Pjaca, Milan apo Juventus?

    Merkato – Talenti Marko Pjaca, Milan apo Juventus?

Në Itali, të gjithë të çmendur pas Marko Pjaca-s! ‘Fjala’e fundit e talentit kroat, futbollist i Dinamos së Zagrebit ishte përgjigja negative që ai i dha ofertës së Napolit, pavarësisht

Lexo me Shume

Maldini “shfryn” ndaj Milanit: Askush nuk kupton nga futbolli!

    Maldini “shfryn” ndaj Milanit: Askush nuk kupton nga futbolli!

Pritej prej kohësh që legjenda Paolo Maldini të afrohej në një rol apo të fliste për ekipin e Milanit, ama nuk ndodhi kurrsesi ajo që të gjithë prisnin. Në një

Lexo me Shume

Milan-Mihajloviç: Vjen më në fund prishja e kontratës

    Milan-Mihajloviç: Vjen më në fund prishja e kontratës

Mund të quhet e mbyllur tashmë lidhja mes trajnerit serb Sinisa Mihajloviç dhe ekipit të Milanit, filluar me shumë entuziazëm verën e kaluar. Sipas asaj që raporton “Sky Sport” dhe

Lexo me Shume

Berlusconi shkarkon trajnerin Mihajloviç

    Berlusconi shkarkon trajnerin Mihajloviç

Duket i pabesueshëm lajmi kur mendon për fjalët e administratorit të deleguar Galliani pak ditë më parë, i cili i shprehte besim dhe mbështetje të plotë trajnerit serb për të

Lexo me Shume

(Foto) Lamtumirë Cesare! 1000 vetë përshëndesin legjendën Maldini

(Foto) Lamtumirë Cesare! 1000 vetë përshëndesin legjendën Maldini

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 16 Është mbajtur gjatë ditës së sotme funerali i kampionit italian të futbollit, Cesare Maldini, i cili humbi jetën 2 ditë më

Lexo me Shume