Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Adrian Hila"

Kompozitori Adrian Hila nuk e ndjek “Këngën magjike”, ja arsyeja

    Kompozitori Adrian Hila nuk e ndjek “Këngën magjike”, ja arsyeja

Kompozitori i mirënjohur, Adrian Hila, ishte një ndër të ftuarit e programit të së dielës “E diela shqiptare”, puntata e parë për këtë sezon televiziv. Gjatë bisedës me moderatorin Ardit

Lexo me Shume