Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Adoleshentja"

Zhduket 16-vjeçarja nga Sukthi, apeli: Mami dhe babi të falin çdo gabim, vetëm kthehu

    Zhduket 16-vjeçarja nga Sukthi, apeli: Mami dhe babi të falin çdo gabim, vetëm kthehu

Një 16-vjeçare është larguar nga banesa e saj prej 10 ditësh. Konkretisht, adoleshentja nga Sukthi, Gazie Kazija, nxënëse e vitit të parë gjimnaz, është larguar nga familja prej datës 17

Lexo me Shume