Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "adoleshente"

Katër adoleshente torturojnë për vdekje moshataren, i bëjnë gati varrin

    Katër adoleshente torturojnë për vdekje moshataren, i bëjnë gati varrin

Katër adoleshente në Brazil kanë hapur një varr për bashkëmoshataren e tyre, pasi e kanë torturuar atë për katër orë me shkopinj druri. Shkak për këtë sulm brutal është bërë

Lexo me Shume

Prindërit e shpallën të zhdukur, gjendet në Gjirokastër 15-vjeçarja nga Saranda

    Prindërit e shpallën të zhdukur, gjendet në Gjirokastër 15-vjeçarja nga Saranda

Një 15-vjeçare e shpallur e zhdukur prej mesditës të së premtes është gjetur së fundmi në Gjirokastër, ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet dhe motivet e zhdukjes së saj. Adoleshentja

Lexo me Shume

Zhduket 17-vjeçarja nga Fieri, prindërit: Tha se ndodhej në Kosovë

    Zhduket 17-vjeçarja nga Fieri, prindërit: Tha se ndodhej në Kosovë

Adoleshentja 17-vjeçare nga Marinza e Fierit, L. Rredhi,  është larguar prej një muaji nga shtëpia, por prej pesë ditësh ajo nuk ka patur as kontakt telefonik me prindërit. Rasti është

Lexo me Shume

Gjendet në Sarandë 16-vjeçarja e zhdukur: U largova me dëshirë

    Gjendet në Sarandë 16-vjeçarja e zhdukur: U largova me dëshirë

16-vjeçarja që rezultonte e zhdukur prej disa ditësh, Gazije Kazija, është gjetur në qytetin e Sarandës. Mësohet se ajo është vetëdorëzuar në Policinë e Sarandës, ku ka shkuar bashkë me

Lexo me Shume

Keni fëmijë adoleshentë? Ja si të planifikoni pushimet me ta…

Keni fëmijë adoleshentë? Ja si të planifikoni pushimet me ta…

1. Zgjidhni destinacionin së bashku ◄ Back Next ► Picture 1 of 8 Një gjë më e keqe se një adoleshent i acaruar në pushimet e padëshiruara është një mama

Lexo me Shume