Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Adoleshent"

U shpall i zhdukur, 15-vjeçari gjendet duke luajtur playstation

    U shpall i zhdukur, 15-vjeçari gjendet duke luajtur playstation

Policia e Vlorës shpalli fillimisht të zhdukur adoleshentin me iniciale A. M. 15 vjeç, banues në lagjen “Pavarësia”. Si rezultat i kërkimeve pas denoncimit të të atit, i riu u

Lexo me Shume

Zhduket 15-vjeçari, familja: E rrëmbeu një afgan

    Zhduket 15-vjeçari, familja: E rrëmbeu një afgan

Një i ri nga Dobërçani i Kosovës rezulton i zhdukur prej dy javës. Prindërit e tij kanë shprehur për “Zëri”-n dyshimet se i biri Liridon Kallaba është rrëmbyer nga një

Lexo me Shume

Mahnit klientët. Ja çfarë bën adoleshenti 13-vjeçar

    Mahnit klientët. Ja çfarë bën adoleshenti 13-vjeçar

Është vetëm 13 vjeç, një nxënës model në lëndët shkencore, megjithatë duket se diku tjetër ai ndihet më i përmbushur. Adoleshenti Musli Karaliti nga Ferizaj, ka arritur të krijojë klientelën

Lexo me Shume