Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Admir Abrija"

Nesër reshje të dendura, Bashkia e Tiranës: Bëni kujdes!

    Nesër reshje të dendura, Bashkia e Tiranës: Bëni kujdes!

  Orët në vijim dhe dita e nesërme pritet të karakterizohen nga reshje të dendura shiu referuar parashikimeve meteorologjike. Për shkak të motit të keq që mund të shkaktojë vështirësi

Lexo me Shume