Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Administrata publike"

Punësimi në administratën publike, Rama: E pamundur të futesh pa konkurs. Klosi: Këtë verë, 2,000 vende të reja pune

    Punësimi në administratën publike, Rama: E pamundur të futesh pa konkurs. Klosi: Këtë verë, 2,000 vende të reja pune

Në prezantimin e projektit të qeverisë, që synon punësimin e të rinjve në administratën publike, kryeministri Edi Rama tha se kjo është një mundësi e mirë për të gjithë ata

Lexo me Shume