Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Adhurim"

Armina Mevlani: Unë, një koketë si Marilyn Monroe

    Armina Mevlani: Unë, një koketë si Marilyn Monroe

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 4 Blogerja Armina Mevlani ka realizuar së fundmi një set fotografik në përkujtim të Marilyn Monroe pikërisht këtë muaj, në “Muajin e

Lexo me Shume