Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Adelina Tahiri"

Adelina Tahiri akuzohet për vjedhje

    Adelina Tahiri akuzohet për vjedhje

Nuk është çudi tashmë që të zhgënjehemi nga personazhet publikë apo nga artistë të ndryshëm.  Shpesh mjafton një dalje e gabuar, një deklaratë e dhënë jo në momentin e duhur

Lexo me Shume

Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t

    Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t

Reperi Noizy ishte i ftuar në emisionin “6 ditë pa Ermalin”, ku edhe foli për të kaluarën e tij në vegjëli, Anglinë, rikthimin në Shqipëri, OTR, marrëdhëniet me koleget dhe

Lexo me Shume