Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Adam Shulman"

Aktorja e njohur sjell në jetë fëmijën e saj të parë

    Aktorja e njohur sjell në jetë fëmijën e saj të parë

Aktorja e njohur hollivudiane Anne Hathaway dhe bashkëshorti i saj, Adam Shulman, sollën në jetë  fëmijën e tyre të parë. “Huffington Post” raporton se fëmija është djalë dhe emri i tij

Lexo me Shume