Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Adam Levine"

Adam Levine premton se do të paguajë për funeralin e këngëtares së vrarë në skenë

    Adam Levine premton se do të paguajë për funeralin e këngëtares së vrarë në skenë

Këngëtarja e “The Voice of US”, Christina Grimme, u qëllua për vdekje mbrëmjen e së premtes nga një fans i saj dhe  ndërroi jetë në moshën 22-vjeçare. Kjo ngjarje tronditi

Lexo me Shume

Lideri i Maroon 5: “Edhe unë jam shtatzënë”

Lideri i Maroon 5: “Edhe unë jam shtatzënë”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2   Adam Levine është një bashkëshort tepër i kujdesshëm dhe i përkushtuar dhe këtë e ka treguar edhe me anë të

Lexo me Shume