Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Abuzim"

Susan Sarandon kundër Woody Allen: Ai ka abuzuar seksualisht me një fëmijë

    Susan Sarandon kundër Woody Allen: Ai ka abuzuar seksualisht me një fëmijë

Kur vjen puna për të folur për komedianin dhe regjisorin Woody Allen, aktorja Susan Sarandon nuk përmbahet. Gjatë daljes së saj në Festivalin e Filmit në Kanë, ajo nuk ka

Lexo me Shume

Akuza për abuzim seksual me të miturën, familja e minatorit: Sajesë, gruaja u hakmor

    Akuza për abuzim seksual me të miturën, familja e minatorit: Sajesë, gruaja u hakmor

Shtetasi 43-vjeçar Petrit Çupi është liruar nga gjykata, e cila ka vendosur ndaj tij masën “detyrim paraqitje”. Lidhur me këtë ngjarje, 33-vjeçarja Gëzime Lleshi, që denoncoi fqinjin e saj, është

Lexo me Shume

U akuzua për abuzim me 4-vjeçaren në Bulqizë, lihet i lirë 43-vjeçari

    U akuzua për abuzim me 4-vjeçaren në Bulqizë, lihet i lirë 43-vjeçari

Shtetasi 43-vjeçar Petrit Çupi, i cili u arrestua pak ditë më parë, i akuzuar për abuzim me një të mitur 4-vjeçare në Bulqizë, është lënë i lirë. Gjykata ka caktuar

Lexo me Shume

PD denoncon mashtrimin me recetat: Abuzim nga 4 farmaci në Tiranë. Reagon FSDKSH

    PD denoncon mashtrimin me recetat: Abuzim nga 4 farmaci në Tiranë. Reagon FSDKSH

Deputetja e Partisë Demokratike, Albina Deda, ka denoncuar një tjetër skemë të abuzimit me barnat e rimbursueshme. Bëhet fjalë për një skemë vjedhjeje me 400 milionë lekë me anë të

Lexo me Shume

Bllokoi djalin 12-vjeçar në makinë dhe shkoi në palestër, arrestohet nëna e papërgjegjshme

    Bllokoi djalin 12-vjeçar në makinë dhe shkoi në palestër, arrestohet nëna e papërgjegjshme

Një nënë në Albuquerque, qyteti më i madh i New Mexico-s, është vënë në prangat e policisë lokale. Shkak është bërë fillimisht pakujdesia e treguar haptazi dhe abuzimi me të

Lexo me Shume