Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "aborigjene"

Racizmi, një nënë aborigjene: Të ndalim standardet e dyfishta

Racizmi, një nënë aborigjene: Të ndalim standardet e dyfishta

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 Një nënë aborigjene në Australi ka postuar një foto të së bijës maskuar me “whiteface” si përgjigje  ndaj debateve të shumta

Lexo me Shume