Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "6 Ditë Pa Ermalin"

(Intervistë) 6 ditë ME Ermalin

    (Intervistë) 6 ditë ME Ermalin

Çdo të premte jemi mësuar të shohim personazhe të njohur në studion e Ermal Mamaqit në “6 ditë pa Ermalin”. Batutave me spec apo pyetjeve tejet personale të bëra në

Lexo me Shume

Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t

    Adelina Tahiri dhe Tuna në “listën” e Noizy-t

Reperi Noizy ishte i ftuar në emisionin “6 ditë pa Ermalin”, ku edhe foli për të kaluarën e tij në vegjëli, Anglinë, rikthimin në Shqipëri, OTR, marrëdhëniet me koleget dhe

Lexo me Shume