Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "50 Cent"

Shpërfilli paralajmërimet, arrestohet 50 cent

    Shpërfilli paralajmërimet, arrestohet 50 cent

Reperi amerikan 50 cent është arrestuar në Ishullin e Karaibeve nën akuzën e shkeljes së ligjit. Shkak është bërë një sharje në skenë gjatë koncertit të zhvilluar në Saint Kitts.

Lexo me Shume

Telashe pë 50 Cent. Reperi ‘i zhytur’ në borxhe

    Telashe pë 50 Cent. Reperi ‘i zhytur’ në borxhe

Pavarësisht jetës luksoze, makinave shumë të shtrenjta, thasëve me dollarë me të cilët jemi mësuar t’i shohim artistët e huaj nëpër daljet e tyre në videoklipe, shpesh ndodh që realiteti

Lexo me Shume

Noizy rrëzon me “knockout” 50 Cent

Noizy rrëzon me “knockout” 50 Cent

Noizy – Big Body Benzo ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Kur vjen fjala te reperat, direkt mendja na shkon tek ato zënkat midis grupeve të ndryshme të tyre

Lexo me Shume

50 Cent “tallet” me 19-vjeçarin autik. Kërkon falje pas polemikave

    50 Cent “tallet” me 19-vjeçarin autik. Kërkon falje pas polemikave

Një video e postuar nga reperi i famshëm 50 Cent, në të cilën ai kërkon të vërë në lojë një punonjës 19-vjeçar në aeroport, i cili është me autizëm, ka

Lexo me Shume

Producenti i Rick Ross ka fyer këngëtarët shqiptar? Ja prapaskenat e koncertit

    Producenti i Rick Ross ka fyer këngëtarët shqiptar? Ja prapaskenat e koncertit

Rick Ross ka performuar mbrëmjen e kaluar në Tiranë duke dhuruar një spektakël të vërtetë për të gjithë të pranishmit. Sigurisht, pas këtij eventi nuk mund të mungonin edhe prapaskenat.

Lexo me Shume