Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "3D"

(VIDEO) Sulmi terrorist në aeroportin e Brukselit, ja pamjet 3D

    (VIDEO) Sulmi terrorist në aeroportin e Brukselit, ja pamjet 3D

Dy ditë pas sulmeve terroriste, mediat belge kanë rikrijuar lëvizjet e terroristëve në aeroportin e Brukselit. Pamjet 3D tregojnë lëvizjet e tre terroristëve që shpërthyen aeroportin, ku mbetën të vdekur

Lexo me Shume