Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "21 Janari"

Deklaroi se ka prova të forta për “21 Janarin”, kërcënohet djali i Myrtajt

    Deklaroi se ka prova të forta për “21 Janarin”, kërcënohet djali i Myrtajt

Renato Myrtaj, djali i Faik Myrtajt, një prej të vrarëve në 2011-ën në protestën e 21 Janarit, deklaroi pak ditë më parë se disponon disa prova që do të trondisin

Lexo me Shume

Pushimi i “21 Janarit”, Tahiri: Sqarim procedural, qëndrimi ynë mbetet i njëjtë

    Pushimi i “21 Janarit”, Tahiri: Sqarim procedural, qëndrimi ynë mbetet i njëjtë

Vetëm pak ditë pas vendimit të Gjykatës së Lartë e cila rrëzoi rekursin e Prokurorisë për dosjen e “21 Janarit”, vendim që mbyll një ndër proceset më të debatuara në

Lexo me Shume