Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "20 vjecare"

20-vjeçaret që duken si 30-vjeçare…

    20-vjeçaret që duken si 30-vjeçare…

Nuk e kam kuptuar kurrë se pse adoleshentet e ditëve të sotme duan të duken më të mëdha në moshë. Më besoni që vitet ikin shpejt dhe “gra” do të

Lexo me Shume