Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "11 shtator 2001"

Humbi ndjenjat në ceremoninë e 11 shtatorit, Hillary Clinton anulon takimet zyrtare pas diagnostikimit me pneumoni

    Humbi ndjenjat në ceremoninë e 11 shtatorit, Hillary Clinton anulon takimet zyrtare pas diagnostikimit me pneumoni

Kandidatja demokrate për presidente të SHBA-ve, Hillary Clinton, ka anuluar udhëtimin e saj drejt Kalifornisë, ku do të zhvillonte fushatën elektorale të radhës. Shkak mësohet të jetë bërë diagnostikimi i

Lexo me Shume

11 shtatori, Hillary Clinton do të vizitojë “Ground Zero”

    11 shtatori, Hillary Clinton do të vizitojë “Ground Zero”

Kandidatja demokrate për president të SHBA-ve, Hillary Clinton, iu bashkua Donald Trump-it në vendimin për të mos zhvilluar fushatë elektorale më 11 shtator, ditën kur shënohet 15-vjetori i sulmeve terroriste

Lexo me Shume