Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zlatan Ibrahimovic zbulon 11-shen më të mirë me të cilën ka luajtur…

Zlatan Ibrahimovic zbulon 11-shen më të mirë me të cilën ka luajtur…
September 24
11:36 2016

Eredivisie në Holandë, Serie A italiane, La Liga spanjolle dhe Ligue 1 në Francë… Gjiganti Zlatan Ibrahimovic ka fituar titullin kampion kudo ku ka luajtur, ndërkohë që në moshën 34-vjeçare do të përpiqet të arrijë të njëjtat rezultate edhe në Premier League me Manchester United.

Gjatë karrierës së tij ka luajtur krah disa prej futbollistëve më të mirë në botë, por cilët kanë qenë “shoqëruesit” idealë?

Zlatan jep 11-shen më të mirë sipas tij. Shihni galerinë më sipër.

Shperndaje