Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Kënga “#KuqeZi Je Ti” ngre stadiumin e Marsejës në këmbë

(Video) Kënga “#KuqeZi Je Ti” ngre stadiumin e Marsejës në këmbë
June 15
21:20 2016

Edhe pse ndeshja Shqipëri-Francë ka nisur me ovacione të mëdha, tifozët tanë kanë dhënë një tjetër spektakël, përveç ngritjes së flamurit.

Në një video të postuar nga Dritan Shakohoxha në Instagram, tifozët e kombëtares sonë, përvecse janë të shumtë në numër, shihen edhe “të ngrenë” në këmbë “Stade Velodrome” duke kënduar njëzëri këngën himn, tashmë të kombëtares sonë, “Kuq e Zi Je Ti”

Shpresojmë që kjo t’i japë akoma më shumë forcë e kurajo Kombëtares për një lojë dinjitoze sa edhe sjellja e tifozërisë së saj.

 

Etiketimet
Shperndaje