Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Ibrahimoviç, fenomenal në stërvitje!

March 28
15:42 2016

Edhe pse në stërvitje, Zlatan Ibrahimoviç nuk kursehet aspak sa herë bëhet fjalë për të dhuruar spektakël!

Në prag të ndeshjes miqësore të Suedisë së tij me Republikën Çeke, një video e xhiruar gjatë seancës së fundit stërvitore të ekipit suedez dëshmon se gjiganti Ibrahimoviç nuk i ka fare problem të 34 vitet mbi supe, përkundrazi, ashtu si edhe vetë është shprehur, ndihet më i fortë se kurrë tani që është më i vjetër në moshë.
Aftësi të mëdha teknike, qetësi, cilësi akrobatike… ndiqeni në video:

 

Etiketimet
Shperndaje