Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Greqi-Bosnjë: Kaos në ndeshje, Dzeko i ul pantallonat futbollistit grek në mes të ndeshjes!

(Video) Greqi-Bosnjë: Kaos në ndeshje, Dzeko i ul pantallonat futbollistit grek në mes të ndeshjes!
November 14
10:10 2016
Shperndaje