Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Greqi-Bosnjë: Kaos në ndeshje, Dzeko i ul pantallonat futbollistit grek në mes të ndeshjes!

(Video) Greqi-Bosnjë: Kaos në ndeshje, Dzeko i ul pantallonat futbollistit grek në mes të ndeshjes!
November 14
10:10 2016

Është luajtur dje në mbrëmje ndeshja Greqi-Bosnjë për kualifikueset e botërorit, por kur ndeshja ka qenë drejt fundit, ka ndodhur një situatë kaosi në fushë.

Sulmuesi boshnjak, Edin Dzeko, i ka ulur pantallonat futbollistit grek. Pas këtij veprimi, arbitri ka vendosur të nxjerrë nga loja sulmuesin.

Ndiqni videon për ta parë konkretisht se çfarë ka ndodhur:

 

Komento
Shperndaje