Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Euro 2016 – Kombëtarja shqiptare, ‘live’ në faqen e UEFA EURO në Facebook

(Video) Euro 2016 – Kombëtarja shqiptare, ‘live’ në faqen e UEFA EURO në Facebook
June 10
18:51 2016

Tashmë nuk është më një ëndërr!
Për rreth 2 orë nis ndeshja hapëse e Euro 2016 dhe Shqipëria do të jetë pjesë e saj si asnjëherë më parë!
Falë mediave kemi mundur të ndjekim çdo hap të futbollistëve dhe të stafit si në fazën përgatitore deri më sot që kombëtarja është e akomoduar në Francë.
Këtë gjë po e bën edhe tani faqa UEFA EURO në Facebook, e cila ka postuar videon që transmeton ‘live’ seancën stërvitore të Gianni De Biasit dhe futbollistëve shqiptarë. Shijojeni:

Komento
Etiketimet
Shperndaje